Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 12 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-10-04

Розпочато проектні роботи з асфальтування доріг Лугинщини

Генеральний інженер проекту Олександр Пославський та дорожники-проектанти розпочали роботи по розробленню проектно-кошторисної документації для побудови асфальтних доріг в районі.

На Лугинщині спеціалісти працюватимуть протягом 3-5 жовтня. Тривають роботи із проведення вишукувальних робіт, необхідних замірів та напрацювання вихідних даних, що є основою проектної документації ділянок доріг Калинівка – Кремно (приблизно 2,5 км), Червона Волока – Жеревці (приблизно 2,4 км), Топільня – Миролюбів (приблизно 2,4 км), Лугини – Бовсуни (приблизно 1,8 км).

Голова РДА Наталія Кирийчук та голова Лугинської селищної ради Петро Мельник поспілкувалися з проектантами безпосередньо на місці проведення робіт.

З метою своєчасного початку робіт, необхідно до кінця року виготовити проект, пройти експертизу, а вже не початку 2019 року розпочати тендерні закупівлі.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP