Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-10-10

Голова РДА Наталія Кирийчук з робочим візитом відвідала жеревецьку громаду

Голова РДА Наталія Кирийчук провела особистий прийом громадян у с. Жеревці. Головне питання, яке непокоїть жителів, – дороги і автобусне сполучення села Запілля із районним центром.

Наталія Михайлівна поінформувала, що наразі тривають роботи із грейдування доріг району, а у 2019 році буде покладено нову асфальтну дорогу між селами Жеревці та Червона Волока. Можливість автобусного сполучення с. Запілля детально буде вивчено найближчим часом.

Голова РДА перевірила, як проходять ремонтні роботи ФАПу с. Запілля, та поспілкувалась із підприємцем Володимиром Пайцуном, який допомагає з ремонтом закладу. Володимир Федорович продемонстрував вже виконану роботу та сказав, що за підтримки запільнянців завершити ремонт планується до настання холодів.

Наталія Михайлівна відвідала підприємство, яке є одним із найбільших приватних підприємств у районі. За рік ФОП Пайцун В.Ф. сплачує до бюджету понад 600 тисяч гривень податків (без урахування ЄСВ). Підприємство здійснює деревообробку та виготовлення різноманітної продукції, яка експортується у більш як 10 країн світу. Найближчим часом буде запущено ще й виготовлення залізобетонних конструкцій: тротуарної плитки та секційної огорожі.

Найбільшою проблемою, яка, за словами Володимира Пайцуна заважає розвитку його підприємства, є брак робітників. Попри те, що підприємець своєчасно виплачує заробітну плату, яка є вищою за середню зарплату по районі, бажаючих легально працювати обмаль. Із запуском нової лінії на підприємстві створено 12 робочих місць, а робітників нема.

Задля вирішення цієї проблеми та аби підтримати підприємство Наталія Кирийчук запропонувала провести 17 жовтня «ярмарок вакансій» на базі Лугинського підрозділу служби зайнятості та запросила Володимира Пайцуна виступити на «ярмарку».


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP