Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 23 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-10-11

В Ужгороді пройшли фінальні змагання XХ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

24-28 вересня в Ужгороді пройшли фінальні змагання XХ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

У Спартакіаді взяли участь збірні команди державних службовців (434 учасника), які представляли 22 області України та м. Київ.

Учасники змагалися в 5 видах спорту – футзал, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи.

Житомирщина виборола І загальнокомандне місце з шахів. Переможцями стали начальник управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА Микола Ковбан та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Андрушівської РДА Марія Андрійчук.

Волейбольна команда області, до складу якої входив і спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Лугинської РДА Віталій Головач, зайняла 7-е місце серед 22 команд.

За результатами змагань збірна команда Львівської області посіла перше загальнокомандне місце, друге – команда Хмельницької області та третє - команда Рівненської області.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP